Close

Kullanıcı Yorumları

Daha önce başka markaların kolojenlerini kullanmıştım. Ama bunun eklemler kemikler için çok önemli olan tip 2 kolojenini de içermesini çok sevdim. Fiyatı da uygun olunca buna yöneldim.

Doktorumun tavsiyesi ile aldım. 1 aydır kullanıyorum. Gerçekten çok etkili oldu boyun ve diz ağrılarım hafifledi. Diğer etkilerini daha yavaş görüyorum.

2. kutuma başladım tadı nötr başta biraz değişik geliyor suyla bir çırpıda içiyorum cildimde parlama ve sıkılaşma gözlemledim kullanmaya devam edeceğim.

Eczanede görmüştüm faydalarını araştırdım çok ikna oldum fiyatı 3 tip kolajeni içerdiği halde çok uygun. Multi kollojen olması cok iyi.

Faydalarını okuduktan sonra diğer markalarla karşılaştırıp aldım. Tamamen doğal 3 tip kolajeni içerdiği ve uygun fiyatlı olması harika.

Saçlarımı güçlendirmek için araştırma yaparken collogenin önerildiğini gördüm. Saçlarıma içten sağlamlık katmak, dökülmeleri kırılmaları azaltmak için kullanıyorum çok faydasını yaşadım bir aylık paketimi bitirdim hemen ikinci paketi alacağım.

2-3 haftadır kullanıyorum. Bir bardak limonlu suyla veya yoğurtla tüketiyorum. Tam faydasını görmek için 3 ay düzenli kullanmam gerekiyor ama ben şimdiden eklemlerimde etkisini görmeye başladım. Merdiven çıkarken ki ağrılarımda azalma gördüm.

Her gün öğlenleri kahveme veya çayıma katarak kullanıyorum tadı tek başına içmeye pek uygun değil ama başka şeylerle gayet rahat içiliyor. Paketin içinde ölçü kaşığı var. Dizimde ve boynumda ağrılarımda hafifleme hissettim.

İnternette diğer markalarla karşılaştırarak ve faydalarını okuduktan sonra aldım ürün koruyucu bantla geldi açılma olmadan. 2 haftadır kullanıyorum yüzümde ve tırnaklarımda etkisini görmeye başladım.

Paket açılma olmadan hızlı bir şekilde elime ulaştı. Televizyonda bir profesörden duydum araştırıp aldım 3-4 gündür kullanıyorum etkilerini daha net görmek için düzenli kullanacağım.

Bilgi Al
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?